New arrival
Lenovo ThinkPad E16 Gen3, Ultra 5-226V, 16GB, 512GB SSD, DOS, Black (22AY0000AD)
* Intel Core Ultra 5-226V Processor
* 16GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory
* 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
* Integrated Intel Arc Graphics 130V
* DOS
* 16" WUXGA (1920x1200), IPS 300nits Anti-glare
Lenovo
✔️✔️Enjoy hassle-free returns with this offer ✔️✔️
Manufacturer Part Number :
22AY0000AD22AY0000AD
| Brand | Lenovo |
| Processor | Ultra 5 |
| Ram | 16 GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics card | Integrated Intel® Arc™ Graphics 130V |
| Operating System | DOS |
| Color | Black |
| Screen Size | 16" |
| Warranty | 2 Years |