New arrival
Lenovo ThinkPad E14 Gen7, Ultra 7-258V, 32GB, 1TB SSD, W11 Pro, Black (21U20013AD)
* Intel Core Ultra 7-258V Processor
* 32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory
* 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
* Integrated Intel Arc Graphics 140V
* Windows 11 Pro, Arabic / English
* 14" WUXGA (1920x1200), IPS 300nits Anti-glare
Lenovo
✔️✔️Enjoy hassle-free returns with this offer ✔️✔️
Manufacturer Part Number :
21U20013AD21U20013AD
| Brand | Lenovo |
| Processor | Ultra 7 |
| Ram | 32 GB |
| Storage | 1TB SSD |
| Graphics card | Integrated Intel Arc Graphics 140V |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Color | Black |
| Screen Size | 14" |
| Warranty | 2 Years |