HP ProOne 240 G10 All-in-One Desktop PC Core U7-155U, 16GB, 512GB SSD (D1AW7AT)
HP ProOne 240 G10 Desktop PC, FreeDOS, Intel® Core™ Ultra 7–155U, 16GB RAM, 512GB SSD, 23.8" diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, WLED-backlit, 250 nits
HP
✔️✔️Enjoy hassle-free returns with this offer ✔️✔️
Manufacturer Part Number :
D1AW7AT#A2NHP ProOne 240 G10 Desktop PC, 23.8", FreeDOS, Intel® Core™ Ultra 7, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD
Adapted for today’s work
Set yourself up for success with powerful performance and enhanced video features—all-in-one design.

Remarkable tech
Get the latest technology at a great value with a powerful Intel® processor.

Sleek, professional design
Equipped with a three-sided micro-edge display, this slim, stylish All-in-One frees space on your desk.

All-in-One value, all in one PC
Latest Intel® multi-core processor
Configure your CPU for the perfect combination of future-ready power, performance, and value. Up to an Intel® Core™ Ultra 7 processor handles multiple work tasks smoothly and reliably. Ready for current and future AI with an optional NPU.
Enjoy a clutter-free desk
The smart design features in this sleek AiO let you manage your workspace efficiently. Quick and easy access to ports and optional wireless Wi-Fi with Bluetooth® helps reduce cord clutter.
Simple PC management
Spend less time and get right to the updates you need with HP Support Assistant.

| Brand | HP |
| Processor | Ultra 7 |
| Ram | 16 GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics card | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operating System | DOS |
| Color | White |
| Screen Size | 23.8" |
| Warranty | 2 Years |