New arrival
Laptop Asus TUF Gaming FA506NCG AMD Ryzen 7-7445HS Processor, 8GB Ram, 512GB SSD M.2, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB (90NR0JF7–M00PY0)
Laptop Asus TUF Gaming FA506NCG AMD Ryzen 7-7445HS Processor, 8GB Ram, 512GB SSD M.2, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, 15.6-inch Display
Asus
✔️✔️Enjoy hassle-free returns with this offer ✔️✔️
Manufacturer Part Number :
90NR0JF7–M00PY090NR0JF7–M00PY0
| Brand | Asus |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Ram | 8 GB |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| Graphics card | Intel Integrated Graphics |
| Screen Size | 15.6" |
| Operating System | DOS |
| Color | Black |
| Warranty | 2 Years |