New arrival
Lenovo LOQ 15ARP9 Gaming Laptop Ryzen 5-7235HS, RTX 3050 6G, 16GB, 512GB SSD (83JC00P7AD)
AMD Ryzen 5-7235HS, 2x 8GB SODIMM DDR5, 512GB SSD M.2, NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB, Luna Grey, DOS (83JC00P7AD)
Lenovo
✔️✔️Enjoy hassle-free returns with this offer ✔️✔️
Manufacturer Part Number :
83JC00P7AD83JC00P7AD
| Brand | Lenovo |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Ram | 16 GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB |
| Operating System | DOS |
| Color | Luna Grey |
| Screen Size | 15.6" |
| Warranty | 2 Years |